postheadericon

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №10 «Ялинка» Черкаської міської ради

Адреса: м.Черкаси, вул.Пастерівська, 57;

Завідувач  – Полкова Катерина Никифорівна;

тел.: 37-73-34; email: ds10@ua.fm;

режим роботи закладу з 8.00 год. – 18.00 год.

/п’ятиденний робочий тиждень/.

Функціонує 6 груп, з них – 2 ясельні групи, та 4 групи садового віку.

Основні завдання закладу – забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов розумового і духовного розвитку.

Основний напрямок роботи закладу – збереження та зміцнення психічного, фізичного та духовного здоров`я дошкільників; розвиток і збагачення дитячого мовлення через художнє слово, народознавство, мистецтво.

Дітей навчають і виховують кваліфіковані фахівці: 10 вихователів, вчитель-логопед, вихователь-методист, музичний керівник, інструктор з фізкультури.

Із них: 5 педагогів мають повну вищу фахову освіту, 5 – неповну вищу фахову освіту. За кваліфікаційним рівнем: педагогів з «вищою категорією» – 1, «першою категорією» – 3, «другою категорією» – 1, з категорію «спеціаліст» – 10.

Навчально-виховна робота в закладі здійснюється за Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція), програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років “Дитина”.

Робота з дітьми ведеться за допомогою таких центрів: “Центр ін  телектуального розвитку”, “Центр мистецької діяльності”, “Вправні пальчики”, “Центр здоров`я”.

Працює логопедичний пункт, метою якого є раннє виявлення дітей з порушеннями мови, запобігання різних відхилень мовного розвитку дітей дошкільного віку при підготовці їх до навчання в школі. Дошкільний навчальний заклад співпрацює із ЗОШ №12.

У дошкільному закладі обладнана спортивна зала, де інструктором з фізкультури реалізовується  програма оздоровчого напрямку; у музичній залі  проводяться урочисті свята, театральні вистави, розваги, конкурси.

Заклад працює в тісному контакті з батьками. Особливого значення надаємо проведенню “Днів відкритих дверей”, коли батькам надається можливість стати учасниками освітньо-виховного процесу. Творчі здібності дітей розвиваються у гуртках: «Хореографічний», «Голосисті дзвіночки», «Юні щахісти», «Українська вишиваночка».

Дошкільний закладу був відзначений дипломами обласної виставки передового педагогічного досвіду «Освіта Черкащини – 2012»; отримав ІІ місце у міському конкурсі на кращу розробку навчально-виховного заходу щодо формування екологічної культури дошкільників «Чисте довкілля».

Завітавши до “Ялинки” ви обов`язково звернете увагу на гарні квіткові клумби, що прикрашають дитячий садок, ігрові майданчики, де створено відповідне предметно – розвивальне середовище з урахуванням потреб та інтересів дошкільнят.

Комментарии закрыты.