Архіви за Березень, 2019

postheadericon Літературно-музичний фестиваль “Поезія Т.Г.Шевченка – скарб української душі”

Exif_JPEG_420

У березні 2019 року

був проведений міський літературно-музичний фестиваль

«Поезія Т.Г.Шевченка – скарб української  душі» з метою виховання у дошкільників поваги до визначних особистостей нашої держави, ознайомлення із творчістю Т.Г.Шевченка, виявлення талановитих читців поетичних творів. Наш заклад на конкурсі представляла вихованка старшої групи №4 Ганжа Вікторія.

Журі конкурсу відзначило інтонаційно виразне, артистичне читання вірша «Тече вода з – під явора».

postheadericon “ШАШКОВИЙ ТУРНІР”

Фото звіт про проведення шашкового турніру

серед дітей дошкільного віку 14.03.2019р.

Серед інтелектуальних ігор шашкам належить одне з провідних  місць. Ця захоплива гра служить не лише для розваги, але й для розвитку логічного мислення, кмітливості.

Завдяки їй розвивається просторова уява і пам’ять. Дитина, яка навчається цій грі, стає більш зібраною, звикає самостійно мислити та приймати рішення. Гру в шашки можна обрати і як спосіб домашнього дозвілля або хобі для всієї родини, і в дитячому садку вона знаходить гідне місце.

Напередодні міського турніру з  шашок серед вихованців дошкільних навчальних закладів м.Черкаси на базі нашого закладу дошкільної освіти 27 лютого 2019 року відбувся шашковий турнір. В турнірі взяли участь вихованці  старших груп.

Основними завданнями заходу було закріпити знання дітей про шашки, сприяти розвитку навичок гри, розвивати ініціативу, самоконтроль, формувати доброзичливе ставлення до супротивника.

В турнірі приймали участь вихованці

старшої групи №4 –

Адамець Міша та Гармаш Крістіна

Змагання проходили в декілька етапів. Діти грали традиційними шашками. На шашкових полях розгорнулися справжні баталії: діти довго міркували над кожним ходом. Турнір пройшов  в радісній атмосфері і закінчився урочистим нагородженням.

Перше місце виборов серед дівчаток виборола наша вихованка Гармаш Крістіна. Адамець Міша зайняв четверте місце серед хлопчиків. Переможці турніру були нагороджені грамотами та подарунками.

Велика дорога розпочинається з першого кроку. І, хто знає, може так статися, що сьогоднішні маленькі гравці завтра стануть чемпіонами країни!