Архіви за Лютий, 2020

postheadericon СВЯТО СТРІТЕННЯ

Картинки по запросу "свято стрітення у днз картинки"

15 лютого 2020 року в ЗДО №10 «Ялинка» пройшла розвага до народного свята Стрітення.

Це свято в народі вважається святом зустрічі зими з весною.

До дітей завітала господарка Зима, яка пригадала з ними зимові пісні та розваги зі сніжками. Після веселих пісень та ігор діти закличкою покликали весну: «Благослови,мати, Весну закликати, Весну закликати – Зиму проводжати!».

Під ніжну весняну музику на свято завітала Весна, яка запросила малюків на весняний хоровод.

За народним переказом, саме на Стрітення, Зима з Весною змагаються, котра з них переможе, та й господарюватиме до кінця місяця. Тому й почалися змагання Зими з Весною.

Ведуча згадала ще один звичай на Стрітення – коли всі люди йшли до церкви та святили свічку. Цю свічку називали «стрітенською» і зберігали цілий рік. Вихованці розповідали вірші, співали пісні, водили хороводи.

Так, у дружньому  колі, діти хороше провели Зимоньку та зустріли Весну – красну. І на завершення розваги у дружньому колі малюки затанцювали веселий таночок та отримали подарунки (жаворонки) від Весни.

postheadericon МЕТОДИЧНИЙ ПРАКТИКУМ

Методичний практикум

для методистів-початківців

“Методичний аналіз рівня сформованості життєвої компетентності дітей дошкільного віку”