postheadericon СПОРТИВНА РОЗВАГА

Спортивна розвага з батьками

«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

«Співпраця з родиною — запорука успіху у

спільному  вихованні   дошкільнят»

Сучасне життя спонукає до урізноманітнення та оновлення форм спільної роботи з батьками. Залучення батьків до співпраці, творчість педагогів та  дипломатичність адміністрації – запорука успішної взаємодії ЗДО і родини. Батьки не повинні виступати в ролі експертів, спостерігачів чи спонсорів, вони мають стати рівноправними партнерами і союзниками. Практика показує, що жоден захід не дасть позитивного  результату, якщо до нього не залучити найавторитетніших людей в житті дитини – батьків.

Саме тому, колектив ЗДО  №10 «ЯЛИНКА»  намагається якомога тісніше співпрацювати з батьками кожної дитини, спрямовуючи свої зусилля на охорону та зміцнення здоров’я малят. З цією метою 19 листопада 2019 року з нагоди святкування Всесвітнього дня дитини  відбулася сімейна спортивна розвага «Тато, мама і я – спортивна сім*я» для дітей старшої групи №5 “Перлинка”. Розвагу підготували інструктор з фізкультури Лизнюк Ірина Анатоліївна та вихователь Ізосіна Ірина Миколаївна.

Exif_JPEG_420

Метою заходу було підвищити інтерес та сформувати позитивне ставлення до активної рухової діяльності. Всі присутні  переконалися у важливості вести здоровий спосіб життя, отримали позитивний  емоційний заряд.

Спортивні розваги допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, сприяють зміцненню стосунків між батьками та дитиною; виховують почуття поваги, взаємопідтримки в сім’ї, подоланні труднощів. Діти та батьки отримали веселий бадьорий настрій та задоволення.

Картинки по запросу спортивна розвага з батьками у здо картинки

Спільна діяльність дітей та батьків це долання труднощів, зміцнення колективу, пробудження почуття відповідальності.