postheadericon ШАШКОВИЙ ТУРНІР

Фото звіт про проведення шашкового турніру

серед дітей дошкільного віку 26.02.2020р.

Серед інтелектуальних ігор шашкам належить одне з провідних  місць. Ця захоплива гра служить не лише для розваги, але й для розвитку логічного мислення, кмітливості.

Завдяки їй розвивається просторова уява і пам’ять. Дитина, яка навчається цій грі, стає більш зібраною, звикає самостійно мислити та приймати рішення. Гру в шашки можна обрати і як спосіб домашнього дозвілля або хобі для всієї родини, і в дитячому садку вона знаходить гідне місце.

Напередодні міського турніру з  шашок серед вихованців дошкільних навчальних закладів м.Черкаси на базі нашого закладу дошкільної освіти 21 лютого 2020 року відбувся шашковий турнір. В турнірі взяли участь вихованці  старших груп.

Основними завданнями заходу було закріпити знання дітей про шашки, сприяти розвитку навичок гри, розвивати ініціативу, самоконтроль, формувати доброзичливе ставлення до супротивника.

В турнірі приймали участь вихованці

старшої групи №5 –

Скринько Макар та Стельмах Олександра

Змагання проходили в декілька етапів. Діти грали традиційними шашками. На шашкових полях розгорнулися справжні баталії: діти довго міркували над кожним ходом. Турнір пройшов  в радісній атмосфері і закінчився урочистим нагородженням.

Четверте місце виборов серед хлопчиків наш вихованець Скринько Макар. Стельмах Олександра зайняла шосте місце серед дівчаток. Переможці турніру були нагороджені грамотами та подарунками.

Велика дорога розпочинається з першого кроку. І, хто знає, може так статися, що сьогоднішні маленькі гравці завтра стануть чемпіонами країни!