Архіви за Вересень, 2019

postheadericon ПІДГОТОВКА ДО Н.Н.Р

Про підсумки роботи з підготовки

ЗДО №10 “Ялинка”

до нового навчального року

та до осінньо-зимового періоду

З метою підготовки закладу дошкільної освіти до нового навчального року та осінньо-зимового періоду 2019-2020 р.р., забезпечення належного стану безпеки життєдіяльності вихованців у закладі, зміцнення навчально-матеріальної бази  було проведено такі роботи силами працівників закладу та за підтримкою батьків:

– ремонт та фарбування обладнання на території закладу;

– завезено пісок у пісочниці на дитячі майданчики;

– ремонт стін, стелі роздягальні групи №2;

– проведено косметичний ремонт групового приміщення №6;

– придбано навчальний матеріал для дітей, іграшки у групу №4;

– закуплено посуд, придбані тюлі, навчальний матеріал для дітей, іграшки у групу №3.Кошти згідно з кошторисом були виділені Черкаською міською радою.

Проведено ремонтні роботи:

– ремонт спортивної зали;

– ремонт стін і стелі спальної кімнати групи № 4.

Адміністрацією закладу та працівниками проводиться значна робота  по впровадженню комп’ютерних технологій в роботу закладу (ведеться власний сайт закладу дошкільної освіти).

Враховуючи відсутність в колективі спеціалістів – фахівців, відсутність виділених коштів, вирішення даних питань давалося дуже складно.

Проте, сайт функціонує, електронна реєстрація дітей на чергу забезпечує права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощує процедуру та забезпечує вільний доступ до інформації про облік дітей до вступу у заклад дошкільної освіти.

Особливо є актуальною проблема недостатньої кількості дітей, як ясельного так і садового віку.

Забезпечується прозорість, відкритість, здійснюється запобігання корупції…

У спортивній залі, на спортивному та ігрових майданчиках проведено огляд та  випробування спортивного, ігрового обладнання (наявний акт випробування);

–  проведена робота по комплектації закладу дітьми та кадрами;

– проводиться аналіз стану охоплення дітей дошкільною освітою та здійснюються заходи щодо стовідсоткового залучення дітей п’ятирічного віку до різних форм здобуття дошкільної освіти.

Заклад готовий до нового навчального року.

На постійному контролі дотримання інструкцій: з охорони життя і здоров’я дітей, пожежної безпеки, безпеки діяльності працівників.

Санітарний стан приміщень задовільний, забезпечується естетика в оформленні.

Ведеться ділова документація відповідно до інструкції про ділову документацію у ЗДО. Створені всі умови для освітньої роботи з дітьми.

Про готовність закладу дошкільної освіти до  навчального року складено відповідний акт. Виконання заходів по підготовці ЗДО до осінньо-зимового періоду розглянуто на виробничій нараді у закладі.

Наше завдання –  створити найсприятливіші умови для виховання дітей у ЗДО.

Аналіз стану дошкільної освіти засвідчує наявність гострих проблем, зокрема для нашого закладу:

– необхідний капітальний ремонт та утеплення фасаду приміщення;

– потребує ремонту дорожнє покриття на території закладу;

– необхідно проводити заміну огорожі;

– встановити пожежну сигналізацію;

– провести ремонт пральні;

– оновити вентиляційну систему на пральні;

– потребують ремонту дитячі павільйони на ігрових майданчиках.

Проблеми у дошкільній освіті лишаються. Головне ми визнаємо, що вони є, розуміємо в чому вони полягають, бачимо можливості розв’язання деяких з них.      Сьогодні у нашій державі дуже складний період, проте ми освітяни зобов’язані зі всією відповідальністю виконувати свої обов’язки, ударною працею підтримувати владу та народ, створювати умови для якісної дошкільної освіти, забезпечувати безтурботне, щасливе дитинство нашим вихованцям.

Вересень 2019
    Жов »