Архіви за Листопад, 2019

postheadericon СПОРТИВНА РОЗВАГА

Картинки по запросу спортивна розвага з батьками у здо картинки

Спортивна розвага з батьками 

«Тато, мама, я – спортивна сім’я»

«Співпраця з родиною — запорука успіху у

спільному  вихованні   дошкільнят»

Сучасне життя спонукає до урізноманітнення та оновлення форм спільної роботи з батьками. Залучення батьків до співпраці, творчість педагогів та  дипломатичність адміністрації – запорука успішної взаємодії ЗДО і родини. Батьки не повинні виступати в ролі експертів, спостерігачів чи спонсорів, вони мають стати рівноправними партнерами і союзниками. Практика показує, що жоден захід не дасть позитивного  результату, якщо до нього не залучити найавторитетніших людей в житті дитини – батьків.

Саме тому, колектив ЗДО  №10 «ЯЛИНКА»  намагається якомога тісніше співпрацювати з батьками кожної дитини, спрямовуючи свої зусилля на охорону та зміцнення здоров’я малят. З цією метою 19 листопада 2019 року з нагоди святкування Всесвітнього дня дитини  відбулася сімейна спортивна розвага «Тато, мама і я – спортивна сім*я» для дітей старшої групи №5 “Перлинка”. Розвагу підготували інструктор з фізкультури Лизнюк Ірина Анатоліївна та вихователь Ізосіна Ірина Миколаївна.

Exif_JPEG_420

Метою заходу було підвищити інтерес та сформувати позитивне ставлення до активної рухової діяльності. Всі присутні  переконалися у важливості вести здоровий спосіб життя, отримали позитивний  емоційний заряд.

Спортивні розваги допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, сприяють зміцненню стосунків між батьками та дитиною; виховують почуття поваги, взаємопідтримки в сім’ї, подоланні труднощів. Діти та батьки отримали веселий бадьорий настрій та задоволення.

Картинки по запросу спортивна розвага з батьками у здо картинки

Спільна діяльність дітей та батьків це долання труднощів, зміцнення колективу, пробудження почуття відповідальності.

Картинки по запросу спортивна розвага з батьками у здо картинки

postheadericon ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Картинки по запросу день української писемності та мови в днз

Розвивайся, звеселяйся
Моя рідна мово!
У барвінки зодягайся
Українське слово!

9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця та відзначає День української писемності та мови.

Картинки по запросу день української писемності та мови в днз

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.

Сьогодні у “ЯЛИНЦІ” до Дня писемності та мови проведений мовленнєвий практикум для педагогів закладу  дошкільної освіти “Вимоги сучасного українського правопису…”

Картинки по запросу новий український правопис в днз картинки

Упродовж тижня у ЗДО пройшли тематичні дні: «Наша рідна мова», «Поети та письменники, які прославили Україну», «Українська народна казка», «Сторінками українських народних пісень, колискових, потішок, ігор».

Картинки по запросу день української писемності та мови в днз

     Педагоги провели такі заходи: 

  • тематичні заняття: «Подорож Україною», «Я – українець, моя рідна мова – українська»;

  • літературна вікторина «На галявині казок»;

  • розучування з дітьми народних ігор;

  • читання українських народних казок та їх драматизація дітьми;

  • слухання та розповідання віршів Т.Г. Шевченка;

  • поповнено у групах бібліотечку для дітей;

  • прослуховування дітьми у записах українських пісень.

  • Усі ці заходи допомагають дітям пізнавати свою рідну мову, сприяють появі у дітей бажання спілкуватися, збагачують знання малят про поетів, письменників, про їх твори, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Незважаючи на осінній похмурий день,

у садочку панує тепла і радісна атмосфера.

Зі святом! 

Не будьмо байдужими, спілкуймося українською!

Похожее изображение

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов   Гру »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Секс шоп Купить мед. справки