postheadericon “У творах Шевченка – душа України”

У закладі дошкільної освіти №10 

відзначили 206-річчя

з дня народження Т.Г.Шевченка

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря.

Велика духовна сила шевченківських творів є невичерпаним джерелом у вихованні нових національно свідомих поколінь української молоді починаючи ще з дошкільних років. І саме з нагоди такої визначної події в дитячому закладі було проведено чудове свято.

З нагоди  святкування 206-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка пройшов захід  «Маленьким – про Великого Тараса». 

Мета заходу – донести до дошкільнят красу і багатство української мови, розвивати мовленнєві здібності дітей, виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

З його чудовою поезією та творчістю, вихованців закладу ознайомила вихователь Ізосіна Ірина Миколаївна. Відбулося знайомство, з особистістю великого українського поета, геніальним митцем-новатором, найвидатнішим майстром живопису ти графіки минулих століть.

У кожного віку свій Шевченко.

Діти садових груп декламували вірші, інсценізували уривки із поем. Емоційно-вразливим був виступ дітей молодшої групи, які заспівали пісню «Зацвіла в долині червона калина…».

Оставить комментарий

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Секс шоп Купить мед. справки