Архіви за Грудень, 2022

postheadericon СВЯТО МИКОЛАЯ

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Новий рік!

Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами. Саме так проходили свята у закладі дошкільної освіти №10 «Ялинка». Розпочалося все зі Дня Святого Миколая

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Святого Миколая загадати бажання, але воно обовязково повинно бути добрим та благочистивим, то святий його обов’язково виконає. Діти, в свою чергу, можуть написати листа Святому Миколаю з побажаннями, щодо свого подарунка. Після чого, всім залишається тільки вірити та чекати, а тим часом вітати своїх рідних та близьких з цим чудовим святом.

Діти для святого Миколая – найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги, лагідного ставлення. Для них він і опікун, і заступник у біді, і привітний дідусь, що гладить по голівці, радує подарунками.

postheadericon АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

Свято Калити

13 грудня за традицією, щороку, в нашому дитячому садку святкують чудове Свято Андрія Первозванного.

Батьки долучились до свята і принесли запашну Калиту для своїх малят.

У кожній групі діти із задоволенням “їхали на коцюбі” та кусали Калиту.

У музичному залі провели Андріївські вечорниці із піснями, віршами та цікавими іграми.

Грудень 2022
« Лис   Бер »