postheadericon Інформація про заклад

Порядок дій в Здолбунівській громаді у випадку надзвичайної ситуації | Здолбунів City

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ, 

УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ,

БАТЬКИ!

ВІТАЄМО

у закладі дошкільної освіти!

З 10 серпня 2022 року ЗДО №10 “Ялинка” відновив роботу в умовах воєнного стану!

Ми продовжуємо щодня працювати для Вас і піклуємося про те, щоб Ви отримували цікаву та корисну інформацію! 

ЗАЛИШАЙТЕСЯ З НАМИ ТА БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!   

УКРАЇНА у кожному з нас!

Зараз, як ніколи, ми розуміємо одне одного без зайвих слів й відчуваємо спільний біль за рідних та Україну. Та попри біль й страх ми разом з вами прагнемо перемогти у цій мерзенній війні росії проти України.

Сьогодні ми звертаємося до всіх, з єдиним проханням: бережіть себе та продовжуйте вірити в Україну та ЗСУ! Допомагайте тим, що вмієте робити найкраще, що можете робити вже зараз.

Розказуйте правду про нашу величну націю та тисячолітню історію. Якщо вмієте заспокоїти – заспокоюйте своїх близьких, батьків та дітей. Можете готувати смаколики – готуйте та пригостіть свою громаду чи хоробрих воїнів з самооборони. Хочете відволікти дітей – відволікайте своїм педагогічним даром навчати будь-де та за будь-яких умов! Вчіть українській мові, бо мова – це ДНК нації! Бо мова – це безперервний зв’язок поколінь.

Пам’ятаймо, мова – це зброя, і не менш страшна, ніж вогнепальна. Ви, освітяни, здатні на все, адже недарма говорять: «Людина, яка вміє навчати, вміє пристосовуватися до всього!».

Головне пам’ятайте: інколи найбільша допомога нашим ЗСУ – це не заважати і бути у безпеці. З глибоким сумом пишемо ці слова, розуміючи, що важко знайти сьогодні безпечне місце на нашій святій землі, та благаємо від всього нашого всеосвітянського серденька: бережіть себе, бо сьогодні учні всієї України потребують вас як ніколи раніше. Бо саме ви маєте зараз найбільшу місію в історії нашої країни – виховати освідчене покоління людей, які будуть говорити українською та шанувати Україну й ніколи більше не допустять геноцид нашого народу! Народу, який має свою тисячолітню історію, славетних воїнів, унікальну та неповторну культуру й традиції.

Друзі, ми ще ніколи так не пишалися собою та вами, як в ці часи єдності та спільної віри у перемогу! Ми щасливі, що разом, пліч-о-пліч змінюємо нашу країну та спільно йдемо в Європейське майбутнє!

Віримо в Україну! Україна переможе!
Підтримуємо нашу владу та президента!
Слава нашим героям та ЗСУ!

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок)

 комбінованого типу № 10 “Ялинка”

Черкаської міської ради

                                             Адреса: м. Черкаси, вул. Пастерівська, 57;

                                              завідувач  – Рисіч Вікторія Владиславівна;

                              тел.: 31-21-11; email: ds10@ua.fm;

                                                   режим роботи закладу з 8.00 год. – 18.00 год.,

                                 /п’ятиденний робочий тиждень/.

Функціонує 6 груп, з них – 2 ясельні групи,

та 4 групи садового віку,

з них – 1 інклюзивна група.


З метою створення оптимальних умов для навчання та розвитку дітей, колектив ставить такі завдання в методичній, дослідно-експериментальній, освітній  роботі закладу на 2022 – 2023 навчальний рік:

1. Формувати в дітей відчуття приналежності до своєї країни завдяки їхній участі в проєктній діяльності громадянсько – патріотичного змісту.

2. Проводити цілеспрямовану освітню діяльність щодо формування в учасників освітнього процесу безпечної поведінки в довкіллі з урахуванням умов воєнного (післявоєнного) стану.

3. Продовжувати роботу над створенням розвивального освітнього середовища, засобами літературного образотворення.

Склад педагогічного колективу:

у закладі працює 15 педагогічних працівників.

Із них: 7 педагогів мають повну вищу фахову освіту, 4 – вищу педагогічну освіту, 4 особи базову вищу освіту. За кваліфікаційним рівнем: педагогів з «вищою категорією» – 2, «першою категорією» – 3, «другою категорією» – 1, з категорію «спеціаліст» – 9.

Освітня діяльність у закладі здійснюється за новою редакцією Базового компоненту дошкільної освіти, оновленою програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років “Дитина”.

Робота з дітьми ведеться за допомогою таких центрів: “Центр інтелектуального розвитку”, “Центр мистецької діяльності”, “Вправні пальчики”, “Центр здоров`я”.

Дошкільний навчальний заклад співпрацює із ЗОШ №12.

У дошкільному закладі обладнана спортивна зала, де інструктором з фізкультури реалізовується  програма оздоровчого напрямку; у музичній залі  проводяться урочисті свята, театральні вистави, розваги, конкурси.

Заклад працює в тісному контакті з батьками. Особливого значення надаємо проведенню “Днів відкритих дверей”, коли батькам надається можливість стати учасниками освітнього процесу.

Творчі здібності дітей розвиваються у гуртках:

“Голосисті дзвіночки”, “Юні шахісти”, “Вправні пальчики”.

Наші досягнення:

заклад дошкільної освіти був відзначений дипломом КНЗ “Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради” (Наказ УОН ЧОДА №62 від 23.06.2022р.).  

Завітавши до “Ялинки”, ви обов`язково звернете увагу на гарні квіткові клумби, що прикрашають дитячий садок, ігрові майданчики, де створено відповідне предметно-розвивальне середовище з урахуванням потреб та інтересів дошкільників.

 

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Секс шоп Купить мед. справки