postheadericon Інформація про заклад

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

ВІТАЄМО

у закладі дошкільної освіти!

З 01 вересня 2021 року ЗДО №10 “Ялинка”

розпочав роботу в умовах нового навчального року

Ми продовжуємо щодня працювати для вас і піклуємось про те, щоб ви отримували цікаву та корисну інформацію!

Залишайтеся з нами та будьте здорові!

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок)

комбінованого типу № 10 “Ялинка”

Черкаської міської ради

Адреса: м. Черкаси, вул. Пастерівська, 57;

завідувач  – Рисіч Вікторія Владиславівна;

тел.: 31-21-11; email: ds10@ua.fm;

режим роботи закладу з 8.00 год. – 18.00 год.,

1 група з 7.30 год. – 18.00 год.

/п’ятиденний робочий тиждень/.

Функціонує 6 груп, з них – 2 ясельні групи,

та 4 групи садового віку,

з них – 1 інклюзивна група.

З метою створення оптимальних умов для навчання та розвитку дітей, колектив ставить такі завдання в методичній, дослідно-експериментальній, освітній  роботі закладу на 2021 – 2022 навчальний рік:

1. Забезпечити реалізацію змісту оновленого Базового компонента дошкільної освіти в освітній діяльності, активізуючи взаємодію педагогів з родинами вихованців, у формуванні компетентностей дошкільників;

2. Створити розвивальне освітнє середовище в закладі дошкільної освіти, «дружнє до дитини», спонукаючи дітей до особистісного становлення та збереження дитячої субкультури;

3. Оптимізувати роботу з розвитку зв`язного мовлення дітей дошкільного віку за допомогою інноваційних методів навчання. Розвивати здатність дитини продукувати свої звернення, думки, враження в будь-яких формах мовленнєвого висловлювання за допомогою вербальних і невербальних засобів.

Склад педагогічного колективу:

у закладі працює 15 педагогічних працівників.

Із них: 7 педагогів мають повну вищу фахову освіту, 5 – вищу педагогічну освіту, 3 особи базову вищу освіту. За кваліфікаційним рівнем: педагогів з «вищою категорією» – 2, «першою категорією» – 4, «другою категорією» – 1, з категорію «спеціаліст» – 8.

Освітня діяльність у закладі здійснюється за новою редакцією Базового компоненту дошкільної освіти, оновленою програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років “Дитина”.

Робота з дітьми ведеться за допомогою таких центрів: “Центр інтелектуального розвитку”, “Центр мистецької діяльності”, “Вправні пальчики”, “Центр здоров`я”.

Дошкільний навчальний заклад співпрацює із ЗОШ №12.

У дошкільному закладі обладнана спортивна зала, де інструктором з фізкультури реалізовується  програма оздоровчого напрямку; у музичній залі  проводяться урочисті свята, театральні вистави, розваги, конкурси.

Заклад працює в тісному контакті з батьками. Особливого значення надаємо проведенню “Днів відкритих дверей”, коли батькам надається можливість стати учасниками освітнього процесу.

Творчі здібності дітей розвиваються у гуртках:

“Голосисті дзвіночки”, “Юні шахісти”, “Вправні пальчики”, “Англійська мова”.

Наші досягнення:

заклад дошкільної освіти був відзначений дипломами обласної виставки передового педагогічного досвіду  “Освіта Черкащини – 2019”; грамотою департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради у рамках міської виставки педагогічних технологій «Зернини досвіду – 2019».

Завітавши до “Ялинки”, ви обов`язково звернете увагу на гарні квіткові клумби, що прикрашають дитячий садок, ігрові майданчики, де створено відповідне предметно-розвивальне середовище з урахуванням потреб та інтересів дошкільників.

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЗДО №10 2018-2022

Вересень 2021