postheadericon Освітні програми, що реалізуються в ЗДО

Програма "Дитина". Оновлена. 2020. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років., ціна 165 грн., купити в Києві — Prom.ua (ID#365432104)

Результат пошуку зображень за запитом "веселкова музикотерапія програма у здо картинки"

та перелік освітніх компонентів

ПЕРЕЛІК ЧИННИХ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ,

ЩО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ:

1. Базовий компонент дошкільної освіти.

2. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років “Дитина”.

ПАРЦІАЛЬНІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

1. “Україна – моя Батьківщина”. Програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку.

2. “Вчимося жити разом”. Програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії з дітьми від 4 до 6-7 років”.

3. “Радість творчості”. Програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку.

4. “Скарбниця моралі”. Програма з морального виховання дітей дошкільного віку.

5. “Грайлик”. Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі.

6. “Про себе треба знати, про себе треба дбати”. Програма з основ здоровя та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку.

7. “Дитина у світі дорожнього руху”. Програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху.

8. “Казкова фізкультура”. Програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку.

9. “Веселкова музикотерапія”. Програма оздоровчо-освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку.