postheadericon ТЕАТРАЛЬНА ВИСТАВА

Театральна вистава

С. Русова

«Театральна вистава розкриває перед дитиною
весь світ засобами мудрої та вічної казки,
розвиває творчі здібності особистості,
а найголовніше, виховує справжню людину».

Театр — це високий рівень естетичного виховання, адже він поєднує в собі впливи музики, танцю, пластики, мовлення.

Залучення до театру дітей дошкільного віку пов’язано в основному з виставами – казками.

У  нашому закладі відбулася чергова прем’єра  – вистава

«СОЛОМЯНИЙ БИЧОК НА НОВИЙ ЛАД»

у виконанні артистів Луцького драматичного театру.

Результат пошуку зображень за запитом "соломяний бичок картинки"

Можна стверджувати, що театралізована діяльність є джерелом розвитку почуттів, глибоких переживань  дитини, залучає її до духовних цінностей. Це – конкретний, зримий результат. І в цьому переконалися батьки, які із задоволенням спостерігали своїх дітлахів у новому амплуа.

Але не менш важливо, театралізовані вистави розвивають емоційну сферу дитини, примушують її співчувати персонажам, співпереживати  подіям, які розігруються.

У закладі є умови для розвитку театральної діяльності, враховується інтерес дітей до цього жанру, доступність дитячому сприйняттю, а також суспільне значення казки для морального і естетичного виховання дітей.

А ви знаєте, що театралізована діяльність в дитячому садку дітлахам дуже подобається? Адже вони більшу частину часу люблять грати. Кожен малюк завжди бажає виконати свою місію. А як навчити його виконувати свою роль і діяти? Хто допоможе йому набути життєвий досвід? Звичайно ж, театр!

Пов’язане зображення

Результат пошуку зображень за запитом "соломяний бичок картинки"