postheadericon Інформація про заклад

Порядок дій в Здолбунівській громаді у випадку надзвичайної ситуації | Здолбунів City

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ, 

УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ,

БАТЬКИ!

ВІТАЄМО

у закладі дошкільної освіти!

З 01 червня по 31 серпня 2024 року

ЗДО №10 “Ялинка”

працює в умовах літньо-оздоровчого періоду!

Ми продовжуємо щодня працювати для Вас і піклуємося про те, щоб Ви отримували цікаву та корисну інформацію! 

ЗАЛИШАЙТЕСЯ З НАМИ ТА БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!   

УКРАЇНА у кожному з нас!

Зараз, як ніколи, ми розуміємо одне одного без зайвих слів й відчуваємо спільний біль за рідних та Україну. Та попри біль й страх ми разом з вами прагнемо перемогти у цій мерзенній війні росії проти України.

Сьогодні ми звертаємося до всіх, з єдиним проханням: бережіть себе та продовжуйте вірити в Україну та ЗСУ! Допомагайте тим, що вмієте робити найкраще, що можете робити вже зараз.

Розказуйте правду про нашу величну націю та тисячолітню історію. Якщо вмієте заспокоїти – заспокоюйте своїх близьких, батьків та дітей. Можете готувати смаколики – готуйте та пригостіть свою громаду чи хоробрих воїнів з самооборони. Хочете відволікти дітей – відволікайте своїм педагогічним даром навчати будь-де та за будь-яких умов! Вчіть українській мові, бо мова – це ДНК нації! Бо мова – це безперервний зв’язок поколінь.

Пам’ятаймо, мова – це зброя, і не менш страшна, ніж вогнепальна. Ви, освітяни, здатні на все, адже недарма говорять: «Людина, яка вміє навчати, вміє пристосовуватися до всього!».

Головне пам’ятайте: інколи найбільша допомога нашим ЗСУ – це не заважати і бути у безпеці. З глибоким сумом пишемо ці слова, розуміючи, що важко знайти сьогодні безпечне місце на нашій святій землі, та благаємо від всього нашого всеосвітянського серденька: бережіть себе, бо сьогодні учні всієї України потребують вас як ніколи раніше. Бо саме ви маєте зараз найбільшу місію в історії нашої країни – виховати освідчене покоління людей, які будуть говорити українською та шанувати Україну й ніколи більше не допустять геноцид нашого народу! Народу, який має свою тисячолітню історію, славетних воїнів, унікальну та неповторну культуру й традиції.

Друзі, ми ще ніколи так не пишалися собою та вами, як в ці часи єдності та спільної віри у перемогу! Ми щасливі, що разом, пліч-о-пліч змінюємо нашу країну та спільно йдемо в Європейське майбутнє!

Віримо в Україну! Україна переможе!
Підтримуємо нашу владу та президента!
Слава нашим героям та ЗСУ!

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок)

 комбінованого типу № 10 “Ялинка”

Черкаської міської ради

                                             Адреса: м. Черкаси, вул. Пастерівська, 57;

                                              завідувач  – Рисіч Вікторія Владиславівна;

                              тел.: 31-21-11; email: ds10@ua.fm;

                                                   режим роботи закладу з 8.00 год. – 18.00 год.,

                                 /п’ятиденний робочий тиждень/.

                                                Функціонує одна група з 07.30 год. -18.00 год.

Функціонує 6 груп, з них – 2 ясельні групи,

та 4 групи садового віку,

з них – 3 інклюзивні групи.


З метою створення оптимальних умов для оздоровлення вихованців, колектив ставить такі завдання на літній-оздоровчий період 2024 року:

  • створити необхідні умови для забезпечення оптимального рухового режиму, загартування та зміцнення здоров′я дітей влітку, використовуючи сучасні методи оздоровчо–розвивального напрямку та різноманітну дитячу діяльність;

  • спрямувати роботу педагогічного колективу та родини на оздоровлення дитячого організму на природі шляхом комплексного загартування, музичних і фізкультурних розваг, дозвілля; задовольняти природню рухову активність дітей;

  • продовжувати проводити цілеспрямовану освітню діяльність щодо формування в дітей безпечної поведінки в довкіллі з урахуванням умов воєнного стану.

  • створювати безпечний соціально-освітній простір;

  • адаптувати освітній процес в умовах війни з урахуванням ситуацій, що склалися;

  • добирати форми і методи взаємодії між учасниками освітнього процесу відповідно до конкретної ситуації кожного;

  • охопити системним оздоровленням і загартуванням дітей дошкільного віку шляхом введення гнучкого рухового режиму та використання цілющого впливу природних засобів і рослинної їжі (соки, вітамінні чаї, овочеві салати).

Склад педагогічного колективу:

у закладі працює 15 педагогічних працівників.

Із них: 7 педагогів мають повну вищу фахову освіту, 4 – вищу педагогічну освіту, 4 особи базову вищу освіту. За кваліфікаційним рівнем: педагогів з «вищою категорією» – 2, «першою категорією» – 3, «другою категорією» – 2, з категорію «спеціаліст» – 8.

Освітня діяльність у закладі здійснюється за новою редакцією Базового компоненту дошкільної освіти, оновленою програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років “Дитина”.

Робота з дітьми ведеться за допомогою таких центрів: “Центр інтелектуального розвитку”, “Центр мистецької діяльності”, “Вправні пальчики”, “Центр здоров`я”.

Дошкільний навчальний заклад співпрацює із ЗОШ №12.

У дошкільному закладі обладнана спортивна зала, де інструктором з фізкультури реалізовується  програма оздоровчого напрямку; у музичній залі  проводяться урочисті свята, театральні вистави, розваги, конкурси.

Заклад працює в тісному контакті з батьками. Особливого значення надаємо проведенню “Днів відкритих дверей”, коли батькам надається можливість стати учасниками освітнього процесу.

Творчі здібності дітей розвиваються у гуртках:

“Голосисті дзвіночки”, “Юні шахісти”, “Вправні пальчики”.

Наші досягнення:

заклад дошкільної освіти був відзначений дипломом КНЗ “Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради” (Наказ УОН ЧОДА №62 від 23.06.2022р.).  

Завітавши до “Ялинки”, ви обов`язково звернете увагу на гарні квіткові клумби, що прикрашають дитячий садок, ігрові майданчики, де створено відповідне предметно-розвивальне середовище з урахуванням потреб та інтересів дошкільників.

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЗДО №10 2023-2027 р.р.

 

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Секс шоп Купить мед. справки