postheadericon Інформація про заклад

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

ВІТАЄМО

у закладі дошкільної освіти!

З 13 липня 2020 року ЗДО №10 “Ялинка” розпочав роботу в умовах адаптивного карантину в зв”язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19)

Ми продовжуємо щодня працювати для вас і піклуємось про те, щоб ви отримували цікаву та корисну інформацію!

Залишайтеся з нами та будьте здорові!

Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок)

комбінованого типу № 10 “Ялинка”

Черкаської міської ради

Адреса: м. Черкаси, вул. Пастерівська, 57;

завідувач  – Рисіч Вікторія Владиславівна;

тел.: 31-21-11; email: ds10@ua.fm;

режим роботи закладу з 8.00 год. – 18.00 год.,

з функціонуванням однієї групи з 7.30 год. – 18.00 год.

/п’ятиденний робочий тиждень/.

Функціонує 6 груп, з них – 2 ясельні групи,

та 4 групи садового віку.

Основні завдання закладу в методичній, дослідно-експериментальній, освітній  роботі дошкільного навчального закладу

на 2020 – 2021 навчальний рік:

– забезпечити активне вивчення усіма працівниками закладів дошкільної освіти нових нормативно-законодавчих документів в галузі дошкільної освіти, здійснювати методичний супровід реалізації законодавчих положень в освітній діяльності;

– активізувати взаємодію педагогів з родинами вихованців у формуванні комунікативної компетентності дітей. Спонукати дітей до усвідомленого регулювання мовної діяльності з метою попередження та виправлення мовних помилок. В індивідуальній та груповій роботі активно використовувати поетичні твори, театралізовану, ігрову діяльність, мовленнєві ситуації, мультфільми, розвивальні та дидактичні ігри для розвитку розмовної мови дошкільників;

– здійснювати методичний супровід впровадження в освітній процес інноваційних технологій. Підвищувати рівень культури педагогів у використанні мультимедійних засобів для самоосвіти та в організації навчально-пізнавальної діяльності дошкільників.

Основний напрямок роботи закладу:

– у взаємодії з сім’єю  вирішувати завдання  патріотичного виховання, забезпечуючи якісний методичний супровід реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді;

– розвивати особистість дитини та творчого виявлення її індивідуальності через пріоритет народної педагогіки.

Склад педагогічного колективу:

у закладі працює 14 педагогічних працівників.

Із них: 6 педагогів мають повну вищу фахову освіту, 6 – вищу педагогічну освіту, 3 особи базову вищу освіту. За кваліфікаційним рівнем: педагогів з «вищою категорією» – 2, «першою категорією» – 2, «другою категорією» – 2, з категорію «спеціаліст» – 8.

Освітня діяльність у закладі здійснюється за Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція), програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років “Дитина”.

Робота з дітьми ведеться за допомогою таких центрів: “Центр інтелектуального розвитку”, “Центр мистецької діяльності”, “Вправні пальчики”, “Центр здоров`я”.

Працює логопедичний пункт, метою якого є раннє виявлення дітей з порушеннями мови, запобігання різних відхилень мовного розвитку дітей дошкільного віку при підготовці їх до навчання в школі. Дошкільний навчальний заклад співпрацює із ЗОШ №12.

У дошкільному закладі обладнана спортивна зала, де інструктором з фізкультури реалізовується  програма оздоровчого напрямку; у музичній залі  проводяться урочисті свята, театральні вистави, розваги, конкурси.

Заклад працює в тісному контакті з батьками. Особливого значення надаємо проведенню “Днів відкритих дверей”, коли батькам надається можливість стати учасниками освітнього процесу.

Творчі здібності дітей розвиваються у гуртках:

“Голосисті дзвіночки”, “Юні шахісти”, “Вправні пальчики”, “Англійська мова”.

Наші досягнення:

заклад дошкільної освіти був відзначений дипломами обласної виставки передового педагогічного досвіду  “Освіта Черкащини – 2019”; грамотою департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради у рамках міської виставки педагогічних технологій «Зернини досвіду – 2019».

Завітавши до “Ялинки”, ви обов`язково звернете увагу на гарні квіткові клумби, що прикрашають дитячий садок, ігрові майданчики, де створено відповідне предметно-розвивальне середовище з урахуванням потреб та інтересів дошкільників.

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ 2018-2022