postheadericon Інформація про заклад

Адреса: м.Черкаси, вул.Пастерівська, 57;

завідувач  – Рисіч Вікторія Владиславівна;

тел.: 37-73-34; email: ds10@ua.fm;

режим роботи закладу з 8.00 год. – 18.00 год.

/п’ятиденний робочий тиждень/.

Функціонує 6 груп, з них – 2 ясельні групи,

та 4 групи садового віку.

Основні завдання закладу:

– методичну роботу спрямувати на творчу реалізацію професійної діяльності педагогів з урахування положень Закону України «Про освіту»;

– формувати розмовне мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій розвитку зв’язного мовлення, прозових та поетичних творів, кращих зразків малих фольклорних жанрів;

– підтримувати власну активність дитини в здобутті знань шляхом проведення дослідно-експериментальної діяльності. Узгоджувати в освітньому процесі колективні, групові, парні, індивідуальні форми навчально-розвивальної взаємодії педагога з дітьми.

Основний напрямок роботи закладу:

– у взаємодії з сім’єю  вирішувати завдання  патріотичного виховання, забезпечуючи якісний методичний супровід реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді;

– розвивати особистість дитини та творчого виявлення її індивідуальності через пріоритет народної педагогіки.

Склад педагогічного колективу:

у закладі працює 15 педагогічних працівників.

Із них: 6 педагогів мають повну вищу фахову освіту, 4 – вищу педагогічну освіту, 5 осіб не повну вищу освіту. За кваліфікаційним рівнем: педагогів з «вищою категорією» – 3, «першою категорією» – 2, «другою категорією» – 2, з категорію «спеціаліст» – 8.

Освітня діяльність у закладі здійснюється за Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція), програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років “Дитина”.

Робота з дітьми ведеться за допомогою таких центрів: “Центр інтелектуального розвитку”, “Центр мистецької діяльності”, “Вправні пальчики”, “Центр здоров`я”.

Працює логопедичний пункт, метою якого є раннє виявлення дітей з порушеннями мови, запобігання різних відхилень мовного розвитку дітей дошкільного віку при підготовці їх до навчання в школі. Дошкільний навчальний заклад співпрацює із ЗОШ №12.

У дошкільному закладі обладнана спортивна зала, де інструктором з фізкультури реалізовується  програма оздоровчого напрямку; у музичній залі  проводяться урочисті свята, театральні вистави, розваги, конкурси.

Заклад працює в тісному контакті з батьками. Особливого значення надаємо проведенню “Днів відкритих дверей”, коли батькам надається можливість стати учасниками освітнього процесу.

Творчі здібності дітей розвиваються у гуртках:

“Хореографічний”, “Голосисті дзвіночки”, “Юні шахісти”, “Вправні пальчики”.

Наші досягнення:

заклад дошкільної освіти був відзначений дипломами обласної виставки передового педагогічного досвіду  “Освіта Черкащини – 2017”; грамотою департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради у рамках міської виставки педагогічних технологій «Зернини досвіду – 2017».

Завітавши до “Ялинки”, ви обов`язково звернете увагу на гарні квіткові клумби, що прикрашають дитячий садок, ігрові майданчики, де створено відповідне предметно-розвивальне середовище з урахуванням потреб та інтересів дошкільників.