postheadericon Розпорядок дня

РОЗПОДІЛ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

ТА РЕЖИМНІ МОМЕНТИ

на 2018 – 2019 н.р.

 

ГРУПА ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П`ЯТНИЦЯ
група

раннього віку

(гр.№1)

10 ЗАНЯТЬ

1.Музична діяльність (9.00-9.20)

2.Ознайомлення з природним довкіллям

(І підгрупа 9.30-9.40;

ІІ підгрупа 9.40-9.50)

1.Ознайомлення із соціумом

(І підгрупа 9.00-9.10;

ІІ підгрупа 9.10-9.20)

 2. Фізичний розвиток

(9.40-9.55)

1.Музична діяльність

(9.00-9.20)

2. Сенсорний розвиток

(І підгрупа 9.30-9.40;

ІІ підгрупа 9.40-9.50)

 

1.Сенсорний розвиток

(І підгрупа 9.00-9.10;

ІІ підгрупа 9.10-9.20)

 

2. Фізичний розвиток

(9.40-9.55)

1.Мовленнєвий розвиток/ художня література

(І підгрупа 9.00-9.10;

ІІ підгрупа 9.10-9.20)

2.Образотворча діяльність

/ліплення, малювання/

(І підгрупа 9.30-9.40;

ІІ підгрупа 9.40-9.50)

Режимні моменти Прогулянка

(10.00-11.20)

Обід (11.30-12.00)

Сон (12.20-15.00)

Прогулянка

(10.00-11.20)

Обід (11.30-12.00)

Сон (12.20-15.00)

Прогулянка

(10.00-11.20)

Обід (11.30-12.00)

Сон (12.20-15.00)

Прогулянка

(10.00-11.20)

Обід (11.30-12.00)

Сон (12.20-15.00)

Прогулянка (10.00-11.20)

Обід (11.30-12.00)

Сон (12.20-15.00)

група раннього віку

(гр.№2)

10 ЗАНЯТЬ

1.Ознайомлення з природним довкіллям

(І підгрупа 9.00-9.10;

ІІ підгрупа 9.10-9.20)

2. Музична діяльність

(9.30-9.50)

1. Ознайомлення із соціумом

(І підгрупа 9.00-9.10;

ІІ підгрупа 9.10-9.20)

2. Фізичний розвиток

 (9.40-9.55)

1. Сенсорний розвиток

(І підгрупа 9.00-9.10;

ІІ підгрупа 9.10-9.20)

 

2. Музична діяльність

(9.30-9.50)

1. Образотворча діяльність

/ ліплення, малювання /

(І підгрупа 9.30-9.40;

ІІ підгрупа 9.40-9.50)

2. Фізичний розвиток

(9.40-9.55)

1. Мовленнєвий розвиток/ художня література

(І підгрупа 9.00-9.10;

ІІ підгрупа 9.10-9.20)

2. Сенсорний розвиток

(І підгрупа 9.30-9.40;

ІІ підгрупа 9.40-9.50)

Режимні моменти Прогулянка (10.00-11.20)

Обід (11.30-12.00)

Сон (12.20-15.00)

Прогулянка (10.00-11.20)

Обід (11.30-12.00)

Сон (12.20-15.00)

Прогулянка (10.00-11.20)

Обід (11.30-12.00)

Сон (12.20-15.00)

Прогулянка (10.00-11.20)

Обід (11.30-12.00)

Сон (12.20-15.00)

Прогулянка (10.00-11.20)

Обід (11.30-12.00)

Сон (12.20-15.00)

молодша група

(гр.№6)

11 ЗАНЯТЬ

1.Мовленнєвий розвиток

(9.00-9.20)  

2.Ознайомлення з природним довкіллям /худ.література

(9.30-9.50)

Піший перехід

ІІ пол.дня

Екологічна компетентність/

Валеологія (15.35-15.50)

1.Музична діяльність

(9.00-9.25) 

2. Ліплення (1.3т)

Аплікація (2,4т)

(9.30-9.50) 

 

 

ІІ пол.дня

Муз/спорт. розваги (1.3т.-2.4т)

(15.30-15.50)

1.Фізичний розвиток

(9.00-9.20)

2. Логіко-математичний розвиток/конструювання

(9.30-9.50) 

 

ІІ пол.дня

Самостійна художня діяльність

(15.35-15.50)

1. Музична діяльність

(9.00-9.25) 

2.Ознайомлення із соціумом

(9.30-9.50)   

ІІ пол. дня

ОБЖД

(15.35-15.50)

1. Фізичний розвиток

(9.00-9.20)

2. Мовленнєвий розвиток

(9.30-9.40)

3.  Малювання

(9.45-10.00) 

ІІ пол.дня

Народознавство з елементами патріотичного виховання

/Правова компетентність

(15.35-15.50)

Режимні моменти Прогулянка

(10.10-12.00)

Обід (12.10-12.40)

Сон (13.00-15.00)

Прогулянка

(10.10-12.00)

Обід (12.10-12.40)

Сон (13.00-15.00)

Прогулянка

(10.10-12.00)

Обід (12.10-12.40)

Сон (13.00-15.00)

Прогулянка

(10.10-12.00)

Обід (12.10-12.40)

Сон (13.00-15.00)

Прогулянка

(10.10-12.00)

Обід (12.10-12.40)

Сон (13.00-15.00)

ГРУПА ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П`ЯТНИЦЯ
середня

група

(гр.№5)

12 ЗАНЯТЬ

 

1.Ознайомлення із соціумом (9.00-9.25)

2.Ознайомлення з природним довкіллям /худ.література

(9.35-10.00)

Піший перехід

ІІ пол. дня

Екологічна компетентність/

валеологія (15.35-15.50)

1. Ліплення (1.3т)

Аплікація (2,4т)

(9.00-9.25)

 

2. Музична діяльність

(9.30-10.00)

ІІ пол.дня

Муз/спорт. розваги (1.3т.-2.4т)

(16.20-16.40)

1. Логіко-математичний розвиток/конструювання

(9.00-09.25)

 

2. Фізичний розвиток

(9.35-9.55)

 ІІ пол.дня

Самостійна художня діяльність

(15.35-15.50)

1. Мовленнєвий розвиток /

 з елементами грамоти

(9.00-9.25)

 

2. Музична діяльність

(9.30-10.00)

 

ІІ пол.дня

ОБЖД

(15.35-15.50)

1. Мовленнєвий розвиток

(9.00-9.20)

2. Фізичний розвиток

(9.25-9.50) 

3. Малювання (10.00-10.30)

ІІ пол.дня

Народознавство з елементами патріотичного виховання

/Правова компетентність

(15.35-15.50)

Режимні моменти Прогулянка (10.20-12.10)

Обід (12.20-12.50)

Сон (13.00-15.00)

Прогулянка (10.20-12.10)

Обід (12.20-12.50)

Сон (13.00-15.00)

Прогулянка (10.20-12.10)

Обід (12.20-12.50)

Сон (13.00-15.00)

Прогулянка (10.20-12.10)

Обід (12.20-12.50)

Сон (13.00-15.00)

Прогулянка (10.40-12.10)

Обід (12.20-12.50)

Сон (13.00-15.00)

різновіков

група

(гр.№3)

14 ЗАНЯТЬ

1.Ознайомлення із соціумом (9.00-9.30)

2. Ознайомлення з природним довкіллям /худ.література

5-й р.ж. – (9.35-10.00)

6-й р.ж. – 10.05-10.35)

Піший перехід

ІІ пол.дня

Екологічна компетентність/

валеологія (15.30-15.55)

1.Ознайомлення із соціумом (9.00-9.25)

2. Ліпка (1,3т)

Аплікація (2,4) (9.25-9.55)

 

3. Музична діяльність

(10.05-10.35)

ІІ пол.дня

Муз/спорт. розваги (1.3т.-2.4т)

(16.45-17.15)

1. Логіко-математичний розвиток/конструювання

5-й р.ж. – (9.00-9.25)

6-й р.ж. – (9.30-10.00)

 

2. Фізичний розвиток

(10.05-10.30)

ІІ пол.дня

Самостійна художня діяльність

(15.30-15.55)

1. Мовленнєвий розвиток /

з елементами грамоти

5-й р.ж. – (9.00-9.25)

6-й р.ж. – (9.35-10.00)

2. Музична діяльність

(10.05-10.35)

ІІ пол.дня

ОБЖД

(15.30-15.55)

1. Мовленнєвий розвиток

(9.00-9.20)

2. Малювання (9.25-9.55)

3. Фізичний розвиток

(10.05-10.30)

ІІ пол.дня

Народознавство з елементами патріотичного виховання

/Правова компетентність

(15.30-15.55)

Режимні моменти Прогулянка

(10.45-12.10)

Обід (12.20-12.50)

Сон (13.00-15.20)

Прогулянка

(10.45-12.10)

Обід (12.20-12.50)

Сон (13.00-15.20)

Прогулянка

(10.45-12.10)

Обід (12.20-12.50)

Сон (13.00-15.20)

Прогулянка

(10.45-12.10)

Обід (12.20-12.50)

Сон (13.00-15.20)

Прогулянка

(10.45-12.10)

Обід (12.20-12.50)

Сон (13.00-15.20)

старша група

(гр.№4)

15 ЗАНЯТЬ

 

1.Ознайомлення із соціумом

(9.00-9.25)

2. Логіко-математичний

розвиток (9.35-10.00)

 Піший перехід

 

 

ІІ пол.дня

Екологічна компетентність/

валеологія (15.30-15.55)

1.Ознайомлення з природним довкіллям /худ.література (9.00-9.25)

2. Ліпка (1,3т)

Аплікація (2,4) (9.30-10.00)

3. Музична діяльність

(11.50-12.20)

ІІ пол.дня

Муз/спорт. розваги (1.3т.-2.4т)

(17.20-17.50)

1.Ознайомлення із соціумом (9.00-9.30)

2. Логіко-математичний розвиток/конструювання

(9.35-10.00)

3. Фізичний розвиток

(11.50-12.20)

ІІ пол.дня

Самостійна художня діяльність

(15.30-15.55)

1.Мовленнєвий розвиток /

з елементами грамоти

І підгрупа – (9.00-9.25)

ІІ підгрупа – (9.35-10.00)

2. Музична діяльність

(11.50-12.20)

ІІ пол.дня

ОБЖД

(15.30-15.55)

1.Мовленнєвий розвиток

(9.00-9.25)

2. Малювання

(9.30-10.00)

3. Фізичний розвиток

(11.50-12.20)

 

ІІ пол.дня

Народознавство з елементами патріотичного виховання

/Правова компетентність

(15.30-15.55)

Режимні моменти Прогулянка

(10.45-12.10)

Обід (12.30-13.00)

Сон (13.00-15.20)

Прогулянка

(10.10-11.40)

Обід (12.30-13.00)

Сон (13.00-15.20)

Прогулянка

(10.10-11.40)

Обід (12.30-13.00)

Сон (13.00-15.20)

Прогулянка

(10.10-11.40)

Обід (12.30-13.00)

Сон (13.00-15.20)

Прогулянка

(10.10-11.40)

Обід (12.30-13.00)

Сон (13.00-15.20)

Секс шоп Купить мед. справки