Архіви за Жовтень, 2019

postheadericon ОСІННІЙ ЯРМАРОК

“ОСІННІЙ ЯРМАРОК ЗАВІТАВ ДО ДИТСАДКА”

Похожее изображение

Що таке ярмарок? Хто з нас, українців, не знає, що це? Мабуть таких немає. Це свято — наша особливість. Свято спілкування і веселощів, продажу товарів та гарного настрою. Землероби, народні умільці, крамарі виставляли і продавали кращі свої набутки. І чого тут тільки не було…

Тож, наслідуючи українські народні традиції, у закладі дошкільної освіти №10 «Ялинка» 17 жовтня 2019 року відбулося чудове свято «ОCІННІЙ ЯРМАРОК», на якому були представлені всі дари осені, а також печиво, пиріжки, пироги, приготовлені майстерними руками матусь, бабусь та кухарів закладу. Справжнє свято відбулося в душі кожного маленького і дорослого. Вихованці всіх груп підготували  святкову розвагу з піснями, танцями та іграми.

Під час ОСІННЬОГО ЯРМАРКА активно діяли фотозона, зона творчості, зона спортивних ігор та виставка творчості «Фантазерка осінь».

На доброму ярмарку всі побували: одні продавали, інші купували, співали, сміялися та ще й танцювали. Щоб достаток і щастя не обминали жодної хати, щоб у кожну оселю завітала пісня і гарний настрій маленьких дошкільнят!

Діти раділи сонечку, жовтому листячку, творінням природи. Цей яскравий захід дав багато позитивних емоцій та піднесений настрій всім учасникам та гостям.

Exif_JPEG_420

postheadericon ТЕАТРАЛЬНА ВИСТАВА

Театральна вистава

С. Русова

«Театральна вистава розкриває перед дитиною
весь світ засобами мудрої та вічної казки,
розвиває творчі здібності особистості,
а найголовніше, виховує справжню людину».

Театр — це високий рівень естетичного виховання, адже він поєднує в собі впливи музики, танцю, пластики, мовлення.

Залучення до театру дітей дошкільного віку пов’язано в основному з виставами – казками.

У  нашому закладі відбулася чергова прем’єра  – вистава

«СОЛОМЯНИЙ БИЧОК НА НОВИЙ ЛАД»

у виконанні артистів Луцького драматичного театру.

Результат пошуку зображень за запитом "соломяний бичок картинки"

Можна стверджувати, що театралізована діяльність є джерелом розвитку почуттів, глибоких переживань  дитини, залучає її до духовних цінностей. Це – конкретний, зримий результат. І в цьому переконалися батьки, які із задоволенням спостерігали своїх дітлахів у новому амплуа.

Але не менш важливо, театралізовані вистави розвивають емоційну сферу дитини, примушують її співчувати персонажам, співпереживати  подіям, які розігруються.

У закладі є умови для розвитку театральної діяльності, враховується інтерес дітей до цього жанру, доступність дитячому сприйняттю, а також суспільне значення казки для морального і естетичного виховання дітей.

А ви знаєте, що театралізована діяльність в дитячому садку дітлахам дуже подобається? Адже вони більшу частину часу люблять грати. Кожен малюк завжди бажає виконати свою місію. А як навчити його виконувати свою роль і діяти? Хто допоможе йому набути життєвий досвід? Звичайно ж, театр!

Пов’язане зображення

Результат пошуку зображень за запитом "соломяний бичок картинки"