postheadericon ОСІННІЙ ЯРМАРОК

“ОСІННІЙ ЯРМАРОК ЗАВІТАВ ДО ДИТСАДКА”

Похожее изображение 

         Що таке ярмарок? Хто з нас, українців, не знає, що це? Мабуть таких немає. Це свято — наша особливість. Свято спілкування і веселощів, продажу товарів та гарного настрою. Землероби, народні умільці, крамарі виставляли і продавали кращі свої набутки. І чого тут тільки не було…

             Тож, наслідуючи українські народні традиції, у закладі дошкільної освіти №10 «Ялинка» 17 жовтня 2019 року відбулося чудове свято «ОCІННІЙ ЯРМАРОК», на якому були представлені всі дари осені, а також печиво, пиріжки, пироги, приготовлені майстерними руками матусь, бабусь та кухарів закладу. Справжнє свято відбулося в душі кожного маленького і дорослого. Вихованці всіх груп підготували  святкову розвагу з піснями, танцями та іграми.

    Під час ОСІННЬОГО ЯРМАРКА активно діяли фотозона, зона творчості, зона спортивних ігор та виставка творчості «Фантазерка осінь». 

    На доброму ярмарку всі побували: одні продавали, інші купували, співали, сміялися та ще й танцювали. Щоб достаток і щастя не обминали жодної хати, щоб у кожну оселю завітала пісня і гарний настрій маленьких дошкільнят!

      Діти раділи сонечку, жовтому листячку, творінням природи. Цей яскравий захід дав багато позитивних емоцій та піднесений настрій всім учасникам та гостям. 

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Оставить комментарий

Секс шоп Купить мед. справки