postheadericon СВЯТО ВЕСНИ

СВЯТО ВЕСНИ

в закладі дошкільної освіти

Весняні свята для дітей — чудовий спосіб прищепити малюкам любов до живого, розвинути їхню допитливість, кругозір і чудово провести час. Щорічно з настанням весни в дитячих садках проводяться тематичні заходи, покликані показати дошкільникам привабливість цієї пори року.

свято весни

Будь-який захід у дитячому садку – це завжди позитивні емоції та яскраві кольори від маленьких творців добра і краси.

Вихователі, помічники вихователів та музичний працівник ретельно готуються до таких ранків, адже це чудовий шанс продемонструвати батькам, чому навчилися малюки. Дорослі також беруть активну участь у підготовці: підшукують оригінальні костюми для діток, розучують з малюками весняні віршики та пісеньки. Серце переповнюється радістю та теплом у такі моменти.

Основною метою такого свята є формування у дітей емоцій та почуттів, пов’язаних із розквітом природи.

Дуже важливо розпочинати підготовку задовго до святкування. Необхідно попередньо ознайомити малюків із тематикою ранку. Бажано робити це в ігровій формі, не порушуючи цим загальний ритм життя.

У ранку має брати участь кожна дитина, тому головним завданням вихователя буде продумування всіх дрібниць та нюансів, пов’язаних з будь-яким малюком. У такому разі весна в дитячому садку буде яскравою і незабутньою.

Мамине свято є найближчим душі дитини, адже воно присвячене найріднішій у світі людині – матусі, яку вшановували разом з усіма представниками жіночої статі (бабусями, дівчатками як майбутніми матерями, вихователями).

Центральним образом цього свята був образ турботливої люблячої матері, яка обдаровує теплом усю сім’ю, особливо – дитину. Вітаючи жінок, дівчаток діти дарували їм подарунки, зроблені власними руками.

Увагу дітей (особливо хлопчиків) було зосереджено на акцентованій повазі до представниць жіночої статі, на чемному ставленні до них, прищеплювалось уміння дарувати й отримувати подарунки, квіти.

Оставить комментарий

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Секс шоп Купить мед. справки