Архіви рубрики ‘Без рубрики’

postheadericon ЛІТНЬО-ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД

/Files/images/nadpisi/11425.gif

/Files/images/Анімації/6eb3c5427922.gif

ЗАВДАННЯ

на літній-оздоровчий період 2020 року: 

  • створити  необхідні умови для забезпечення оптимального рухового режиму, загартування та зміцнення здоров′я дітей  влітку, використовуючи сучасні методи оздоровчо – розвивального напрямку та різноманітну дитячу діяльність;
  • охопити системним оздоровленням і загартуванням дітей дошкільного віку шляхом введення гнучкого рухового режиму та використання цілющого впливу природних засобів і рослинної їжі (соки, вітамінні чаї, овочеві салати);
  • діяльність педагогів спрямувати на розвиток природо-пізнавальних інтересів, позитивного ставлення до природи, формування ціннісних орієнтирів, мотивів, які регулюють поведінку дітей в довкіллі серед людей, предметів, в умовах стихійних природних явищ. Запобігати нещасним випадкам шляхом формування у дошкільників правильної соціальної позиції щодо власної безпеки;
  • активізувати взаємодію педагогів і батьків з питання забезпечення психоемоційного комфорту дитини в умовах дошкільного навчального закладу та родини влітку.

Найкращий час для оздоровлення дітей – це літо. Літній період – найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дітей та зміцнюють їхнє здоров’я. Вихователі використовують усі можливості природного середовища. Заняття влаштовують у куточках відпочинку, на травичці. Діти полюбляють казкотерапію, пальчикову гімнастику на свіжому повітрі. Тому діяльність дошкільного навчального закладу у літній період спрямовується на організацію змістовного різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього відпочинку, закріплення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через види дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, художньої тощо.

ОЗДОРОВЛЕННЯ В ЗДО

Проведення літнього оздоровлення передбачає розв’язання навчально – виховних завдань, що досягається організацією змістовної діяльності дітей. З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей влітку, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи під час літнього оздоровлення дітей в дитячому дошкільному навчальному закладі проводиться робота щодо оздоровлення дітей.
Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого .Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і добитися, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася. Успіх літньої роботи визначається перш за все тим, наскільки своєчасно підготувався до неї колектив ЗДО. Дуже важливо при підготовці до літа з’ясувати хто із вихованців проведе все літо чи частину його разом зі своїми батьками і не буде тимчасово відвідувати дитячий садок.

ЛІТНЄ ОЗДОРОВЛЕННЯ ПЕРЕДБАЧАЄ ВНЕСЕННЯ ЗМІН У РЕЖИМ ДНЯ ДІТЕЙ

Основним пунктом в режимі дня є виконання комплексу фізкультурно-оздоровчих заходів: щоденна ранкова гімнастика та гімнастка після сну, фізкультурні заняття, фізкомплекси на прогулянці, прогулянки, розваги, спортивні свята. Цим визначається її основна мета і завдання. Влітку проводяться повітряні ванни, сонячні ванни і загартування водою. Повітряні ванни особливо ефективні, якщо вони проводяться в русі. Щоб діти не втомилися вправи великої рухливості повинні чергуватись із спокійними.
Але слід не забувати, що влітку збільшується ризик: перегрівання, сонячних опіків, зниження апетиту в спекотні дні – ми намагаємося уберегти малят від цього.

«СОНЦЕ, ПОВІТРЯ ТА ВОДА – НАШІ НАЙКРАЩІ ДРУЗІ!»

Літній період – найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм людини, зміцнюють здоров’я та підвищують працездатність. Усі ці фактори використовуються як самостійні заходи загартування дитини.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОГУЛЯНОК ВЛІТКУ

Ефективним засобом оздоровлення та фізичного виховання дітей є прогулянки, які організовують на ігрових майданчиках, обладнаних для кожної вікової групи.
Це час для розвитку інтересу до рухливих ігор та вправ, частіше вправляти в тих способах та видах основних рухів. Активна діяльність на прогулянці (ігри, фізкультурні комплекси, спортивні розваги, спостереження, трудова діяльність тощо) загартовує дітей, розвиває рухи, формує фізичні якості, підвищує життєвий тонус і сприяє всебічному розвитку. Тому в літній період варто забезпечити максимальну тривалість щоденного перебування дітей на свіжому повітрі.
Прогулянку здійснюють за будь-якої погоди за виключенням тих випадків, коли склалися небезпечні умови для її проведення. Літня прогулянка особливо важлива, тому що зі зменшенням навчального навантаження діти мають більше часу для самостійної діяльності. З’являється можливість пограти в улюблені ігри, використовуючи обладнання майданчиків, виносні іграшки та посібники, проявити свою ініціативу та творчі здібності.
Щоб зробити прогулянку цікавою та змістовною, вихователі ретельно планують її.
Прогулянки розширюють можливості індивідуальної роботи вихователя з дітьми. Малорухливих дітей варто активізувати, залучати до діяльності, яка сприяє розвитку інтересу до рухливих ігор та вправ, частіше вправляти в тих способах виконання рухів, якими дитина володіє гірше. Активних і рухливих дітей слід переключати на діяльність, яка вимагає точності рухів, уваги та стриманості.

ДОТРИМАННЯ БЕЗПЕКИ НА ПРОГУЛЯНЦІ

У літку, в спекотні дні, краще організовувати ігри в затіненій зоні, де сонячні промені розсіяні. Діти обов’язково мають бути в головних уборах. Сонячні ванни проводять суворо дозовано під наглядом медичних працівників з урахуванням індивідуальної чутливості дітей до сонця, особливостей стану їхнього здоров’я.

ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВЛІТКУ ЦЕ:

– ранкова гімнастика;
– фізкультурне заняття;
– рухливі, спортивні ігри та вправи;
– фізкультурні свята та розваги;
– самостійна рухова діяльність дітей.

З боку керівників ЗДО забезпечено належний контроль за організацією оздоровчої та виховної роботи з дітьми, за дотриманням правил охорони життя та здоров’я дітей.

postheadericon САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ

САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ ЗДО

Ст. 8. нового Закону «Про освіту».

Держава підтримує, визнає та заохочує всі види освіти:

формальну (у ліцензованих закладах освіти);

неформальну (додаткову до формальної освіти з метою здобуття нових знань і умінь без отримання документа на освіту: курси, семінари, тренінги, післядипломна освіта);

інформальну (самоосвіта).

«Педагогічні та науково-педагогічні працівники зобов’язані постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру». (Закон України «Про освіту»)

Самоосвіта – це самостійне поповнення знань із різних джерел з урахуванням інтересів, схильностей кожного педагога та об’єктивних потреб дошкільного закладу.

postheadericon ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА ЗДО

Дистанційна підтримка освітнього процесу в умовах карантину

Великоднє свято в кожну хату

Свято Великодня є одним з найсвітліших і прекрасних свят у році. У дошкільному закладі дітям завжди розповідають про ці світлі дні і влаштовують свято-розвагу до Великодня.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

У цьому році ми допоможемо Вам правильно розповісти дітям про традиції, легенди свята, як треба святкувати Великдень.

                                        Великдень всіх нас на гостини просить,
                                        Малює сонце полотно небес,
                                        І крашанку, як усмішку підносить, —
                                        Христос воскрес!
                                        Воістину воскрес!

Про ВЕЛИКДЕНЬ для дошкільників читайте:

http://doshkolenok.kiev.ua/paskha-velykden/384-pro-velykden-dlya-doshkilnykiv.html

“Писанки”

В.Таран

 Нумо, пензлик, потанцюй,

 Гарно писанку малюй.

 Буде небо і земля,

 І ставочок, і поля.

 Сильний і міцний дубок,

 А на ньому – яструбок.

 Буде в мене писанка

 Про Вкраїну пісенька.

 ОНЛАЙН – виставка «ВЕЛИКОДНЯ ПИСАНКА»

postheadericon ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ

ІІ Всеукраїнське заняття доброти

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Наш заклад дошкільної освіти бере участь у ІІ Всеукраїнському занятті доброти, яке відбудеться 2 березня 2020 року. Допоможіть  нашим дітям підготуватися до заняття:

– перегляньте разом з дитиною мультиплікаційні фільми про домашніх пітомців: «Вольт», «Кошеня на ім’я Гав», «Кіт Леопольд», «Канікули у Простоквашино», «Леді і Бродяга», Бобік в гостях у Барбоса», «Щенячий патруль»;

– вивчить з дитиною загадку і вірш про домашню тварину;

– прочитати дитині «Айболить» К Чуковського;

– – принесіть, будь ласка, на заняття фотографію Вашої домашньої тварини (можна  надіслати у Вайбер, ми самі роздрукуємо).

Більше інформації про захід можна дізнатися на сайті Благодійного фонду “Щаслива лапа”, натиснувши на кнопку.

Сайт “Щаслива лапа”

postheadericon ШАШКОВИЙ ТУРНІР

Фото звіт про проведення шашкового турніру

серед дітей дошкільного віку 26.02.2020р.

Серед інтелектуальних ігор шашкам належить одне з провідних  місць. Ця захоплива гра служить не лише для розваги, але й для розвитку логічного мислення, кмітливості.

Завдяки їй розвивається просторова уява і пам’ять. Дитина, яка навчається цій грі, стає більш зібраною, звикає самостійно мислити та приймати рішення. Гру в шашки можна обрати і як спосіб домашнього дозвілля або хобі для всієї родини, і в дитячому садку вона знаходить гідне місце.

Напередодні міського турніру з  шашок серед вихованців дошкільних навчальних закладів м.Черкаси на базі нашого закладу дошкільної освіти 21 лютого 2020 року відбувся шашковий турнір. В турнірі взяли участь вихованці  старших груп.

Основними завданнями заходу було закріпити знання дітей про шашки, сприяти розвитку навичок гри, розвивати ініціативу, самоконтроль, формувати доброзичливе ставлення до супротивника.  

В турнірі приймали участь вихованці

старшої групи №5 –

Скринько Макар та Стельмах Олександра

  

Змагання проходили в декілька етапів. Діти грали традиційними шашками. На шашкових полях розгорнулися справжні баталії: діти довго міркували над кожним ходом. Турнір пройшов  в радісній атмосфері і закінчився урочистим нагородженням.

Четверте місце виборов серед хлопчиків наш вихованець Скринько Макар. Стельмах Олександра зайняла шосте місце серед дівчаток. Переможці турніру були нагороджені грамотами та подарунками.

Велика дорога розпочинається з першого кроку. І, хто знає, може так статися, що сьогоднішні маленькі гравці завтра стануть чемпіонами країни!

 

postheadericon СВЯТО СТРІТЕННЯ

Картинки по запросу "свято стрітення у днз картинки"

      15 лютого 2020 року в ЗДО №10 «Ялинка» пройшла розвага до народного свята Стрітення.

Це свято в народі вважається святом зустрічі зими з весною.

До дітей завітала господарка Зима, яка пригадала з ними зимові пісні та розваги зі сніжками. Після веселих пісень та ігор діти закличкою покликали весну: «Благослови,мати, Весну закликати, Весну закликати – Зиму проводжати!».

 Під ніжну весняну музику на свято завітала Весна, яка запросила малюків на весняний хоровод.

За народним переказом, саме на Стрітення, Зима з Весною змагаються, котра з них переможе, та й господарюватиме до кінця місяця. Тому й почалися змагання Зими з Весною. 

Ведуча згадала ще один звичай на Стрітення – коли всі люди йшли до церкви та святили свічку. Цю свічку називали «стрітенською» і зберігали цілий рік. Вихованці розповідали вірші, співали пісні, водили хороводи. 

Так, у дружньому  колі, діти хороше провели Зимоньку та зустріли Весну – красну. І на завершення розваги у дружньому колі малюки затанцювали веселий таночок та отримали подарунки (жаворонки) від Весни.

postheadericon МЕТОДИЧНИЙ ПРАКТИКУМ

Методичний практикум

для методистів-початківців

“Методичний аналіз рівня сформованості життєвої компетентності дітей дошкільного віку”

23.01.2020р.

 

 

postheadericon СТАРИЙ НОВИЙ РІК

Картинки по запросу старий новий рік днз

У нас пройшло свято “Старий Новий рік”

     На цьому тижні ми знайомили дітей із традиціями народу: колядками, щедрівками, засіванками. Ми довго готувалися до цього заходу: розучували щедрівки, колядки, готували собі костюми. Цей захід був спрямований на залучення дітей до народних традицій і культури. Діти співали, веселилися, танцювали, грали в різні народні ігри. Наше свято доставило багато радості, гарного настрою і дорослим і малюкам.

postheadericon НОВОРІЧНІ СВЯТА

Новий рік!

Похожее изображение

Під час проведення Новорічних свят

депутат Черкаської міської ради

Лукирич Станіслав Іванович

передав теплі слова та солодкі подарунки

дітям нашого закладу.

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

 Гей, панове, поспішайте,
Зал святковий не минайте.
Всіх запрошуємо на бал,
Новорічний карнавал!

Будуть ігри. будуть танці,
Подарунки для дітей,
Станьмо зараз круг ялинки.
Привітаємо гостей.

 

   Новорічні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічних святах стали діти:

  молодшої групи

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

середньої групи

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

 різновікової групи та  старшої групи

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Ой, летять, летять сніжинки

На будинки, на ялинки,

На дороги, на поля —

Біла-біла вся земля!

Сніг лапатий, сніговій…

Здраствуй, свято — Рік Новий!

postheadericon СВЯТО МИКОЛАЯ

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Похожее изображение

    Новий рік!

Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.

Саме так проходили свята у закладі дошкільної освіти №10 «Ялинка».   

   Розпочалося все із Дня Святого Миколая

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.  Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Ще здавна існувало повір’я: якщо в ніч на Святого Миколая загадати бажання, але воно обовязково повинно бути добрим та благочистивим, то святий його обов’язково виконає. Діти, в свою чергу, можуть написати листа Святому Миколаю з побажаннями, щодо свого подарунка. Після чого, всім залишається тільки вірити та чекати, а тим часом вітати своїх рідних та близьких з цим чудовим святом.

Діти для святого Миколая – найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги, лагідного ставлення. Для них він і опікун, і заступник у біді, і привітний дідусь, що гладить по голівці, радує подарунками.

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

  Активними учасниками на Дні Святого Миколая  стали діти:

раннього віку

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

  молодшої групи

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

середньої групи

Exif_JPEG_420

 різновікової групи

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

  старшої групи

Exif_JPEG_420

Секс шоп Купить мед. справки